• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

АДВОКАТИ ТА НОТАРІУСИ ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НОМЕР ТС

24.10.2016

mercedes_e-class_coupe_1280x1024Кабмін постановою від 19 жовтня 2016 року № 735 розширив обсяг інформації про зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, яку можуть отримувати посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокати та нотаріуси з Єдиного державного реєстру МВС для здійснення ними повноважень, визначених законом.

Згідно зі змінами, внесених до Порядку доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокатів, нотаріусів до Єдиного державного реєстру МВС щодо зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, компетентні органи отримали можливість отримувати відомості про номерний знак ТЗ, що раніше було неможливим при здійсненні запитів.

Очікується, що це нововведення дозволить забезпечити державні органи в повному обсязі даними про ТЗ, необхідними при складанні процесуальних документів про накладення арешту, оголошення в розшук, визнання речовим доказом або знаряддям злочину. Отримання відомостей про номерний знак спростить роботу нотаріусів і поліпшить якість перевірки документів при укладенні угод, предметом яких є ТЗ.

Інформація про номерні знаки дозволить адвокатам прискорити процедуру підготовки процесуальних документів щодо забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно.

На основі матеріалів: Ліга.Закон