Юридична компанія «Legalitas» – це команда професіоналів, які прагнуть вести юридичний бізнес в Україні шляхом надання комплексної правової підтримки та послуг високої якості.
Ми керуємося індивідуальним підходом до вирішення кожної проблеми нашого Клієнта, з тієї ж відповідальністю, як до вирішення власних проблем. Працюючи з нами, Ви переконаєтеся, що стабільність Вашого бізнесу набагато дорожча, ніж витрати на наші послуги.
Мови діловодства українська, російська та англійська.
Ми надаємо усні і письмові консультації з питань цивільного, сімейного, господарського, податкового, корпоративного та кримінального права.

Сферою нашої спеціалізації також є захист прав та інтересів клієнтів у загальних, господарських та адміністративних судах.
Важливим напрямком практики Юридичної компанії “Legalitas” є податкове та митне право. Зокрема, ми надаємо допомогу підприємцям під час податкових перевірок, при оскарженні податкових повідомлень-рішень, а також в спорах з митними органами при здійсненні експортно-імпортних операцій.
Ми надаємо послуги в області корпоративного права (займаємося реєстрацією підприємств, заміною учасників, внесенням змін до статуту, ліквідацією підприємств і т. д.).
У нас в команді є досвідчені адвокати, тому надання правової допомоги у кримінальному праві – один з основних напрямків нашої роботи.

Пріоритетним напрямком діяльності Юридичної компанії “Legalitas” є абонентське юридичне обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, тобто юридичний аутсорсинг. Вартість пакета послуг з абонентського юридичного обслуговування стартує від 600 гривень в місяць. Укладення договору з нами для клієнтів вигідніше і простіше, ніж наявність штатного юриста. Наша компанія об’єднує юристів різних спеціалізацій (один юрист не може бути відмінним фахівцем одночасно у всіх областях права), а також кваліфікована юридична допомога надається безперервно (наявність декількох юристів в одній спеціалізації дозволяє забезпечити взаємозамінність). Ви завжди можете розраховувати на нас і можете бути впевнені, що ми не будемо просити відгул, несподівано не звільнемося, не захворіємо і не підемо у відпустку. Ви можете планувати свої витрати на юридичні послуги, вони фіксовані і передбачувані.

Ми прагнемо побудувати міцні довгострокові відносини з нашими клієнтами, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід, відкритий діалог, повну конфіденційність і доступні ціни.

Сфери юридичної практики

Цивільне та господарське правоКорпоративне правоПодаткове правоСімейне та спадкове правоКримінальне правоСудова практикаЮридичне обслуговування бізнесуРеєстрація та обслуговування нерезидентних (офшорних) компанійСупровід ЗЕД