• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

АГРАРІЯМ КОМПЕНСУЮТЬ КУПІВЛЮ ВІТЧИЗНЯНОЇ ТЕХНІКИ

15.03.2017

sh_kombainСільськогосподарські виробники зможуть повернути частину грошей, витрачених на купівлю вітчизняної техніки та обладнання. Часткова компенсація надається на техніку, ступінь локалізації виробництва якої перевищує 60% (для тракторів і спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення – від 20 до 35%).

Перелік техніки та обладнання, вартість яких буде частково компенсована за рахунок бюджетних коштів, буде складено спеціальною комісією й розміщено на сайті Мінекономрозвитку. До переліку включатиметься техніка виробників, які є резидентами України не менше 2 років, мають усю необхідну конструкторсько-технологічну документацію, виробляють продукцію на території України й забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів.

Часткова компенсація становить 20% вартості техніки та обладнання без урахування ПДВ. Для отримання коштів сільгоспвиробник повинен звернутися до державного банку із заявкою та документами, які підтверджують купівлю техніки або обладнання.

Техніка та обладнання, вартість яких була частково компенсована державою, не підлягають продажу протягом 3 років із часу купівлі. У разі порушення цієї вимоги сільгоспвиробник зобов’язується повернути отримані кошти й упродовж наступних 3 років не зможе знову звернутися за компенсацією.

Порядок часткової компенсації вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки затверджено постановою Кабміну від 1 березня 2017 року № 130.

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН