• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОПИТ НА РОБОЧУ СИЛУ ПОДАЄМО ЗА ОНОВЛЕНОЮ ФОРМОЮ

31.01.2017

office chair on the white background

Юридичні особи, фізичні особи – підприємці, які використовують працю найманих працівників, інформуватимуть центри зайнятості про попит на робочу силу за оновленою формою № 3-ПН.

Мінсоцполітики наказом від 05.12.2016 р. № 1476 виклало в новій редакції форму звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” та порядок її подання.

Зокрема, зміни стосуються:

1. Строків подання. За наявності попиту на робочу силу (вакансії) – не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

2. У розділі “Основні дані про вакансії” наводяться також дані щодо розмірів основної зарплати.

3. Прибрано розділ “Характеристики вакансії(й) та вимоги до претендента(ІВ) (для укомплектування вакансій Державною службою зайнятості)”, а замість нього з’явився розділ “Коментарі до даних про вакансії”, де, зокрема, вказуються:

• кількість осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння працевлаштуванню та можуть бути працевлаштовані;

• режим роботи, умови праці;

• вимоги до кандидата;

• стаж роботи (років) за відповідною професією (спеціальністю).

4. Актуальність зазначених у формі № 3-ПН вакансій уточнюється базовим центром зайнятості не рідше ніж двічі на місяць під час особистої зустрічі з роботодавцем, у телефонному режимі або через засоби електронного зв’язку.

5. Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій і назви професії (посади).

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН