• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

НОВІ НОРМАТИВИ ВЗЯТТЯ ПРОБ ТОВАРІВ ДЛЯ ПОДАТКОВИХ ТА МИТНИХ ЕКСПЕРТИЗ

16.01.2017

1389822811__mg_4095Затверджено Порядок взаємодії підрозділів та органів ДФС із Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень ДФС під час проведення досліджень (аналізів, експертиз).

Згідно з наказом Мінфіну від 02.12.2016 № 1058, який набрав чинності 13 січня, дослідження (аналізи, експертизи) при здійсненні податкового контролю, митного контролю та митного оформлення у справах про порушення митних правил призначаються, якщо виникає необхідність у послугах фахівців, які мають спеціальні знання в області науки, мистецтва, техніки, економіки тощо.

Рішення про призначення експертизи у рамках податкового контролю, проведення дослідження при здійсненні митного контролю та митного оформлення оформляється уповноваженою посадовою особою органу ДФС у вигляді запиту.

Рішення про призначення експертизи у справі про порушення митних правил оформляється посадовою особою органу ДФС, у провадженні якого знаходиться справа про порушення митних правил, у вигляді постанови.

Проведення експертизи з визначення вартості товарів здійснюється на підставі постанови про призначення експертизи у справі про порушення митних правил чи запиту в рамках здійснення податкового контролю.

Також затверджено Нормативи взяття проб (зразків) товарів для проведення дослідження (експертизи).

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН