• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

Збір за реєстрацію нерухомості та бізнесу буде зараховуватися до бюджетів об’єднаних громад – підписано Закон

05.10.2016

big

Президент Петро Порошенко підписав Закон № 1509-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів», прийнятий Верховною Радою України 08 вересня цього року.

Законом нормується питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих адміністрацій, які об’єдналися в територіальні громади в рамках децентралізації.

Тепер до доходів загального фонду бюджетів об’єднаних територіальних громад будуть зараховуватися окремі види плати за надання адміністративних послуг:

– Адмінсбор за держреєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

– Адмінсбор за проведення держреєстрації юросіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– Плата за скорочення термінів надання послуг в сфері держреєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і держреєстрації юросіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою реєстрацією.

До місцевих бюджетів за місцем надання послуг також буде зараховуватися адмінсбор за проведення держреєстрації юросіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, яка здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад.

Закон вступить в силу з дня, наступного за днем його опублікування.

За інформацією прес-служби Президента