• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

СТАРТУВАЛО НАВЧАННЯ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ. ВЖЕ НАВЧАЄТЬСЯ 630 ОСІБ

02.03.2017

privat1-810x446_cНавчання першої хвилі слухачів курсів приватних виконавців стартувало 27 лютого. Курси проходять 23 робочих дні в Інституті права та післядипломної освіти Мін’юсту. Поки сформовано 3 потоки слухачів – по 210 осіб на кожному потоці.

Триває прийом заяв і формується четвертий потік. Затверджено графік проведення навчальних курсів для кожного потоку.

Після проходження навчання охочі стати приватними виконавцями повинні пройти стажування та здати кваліфікаційний іспит. При цьому від стажування звільнено осіб, які мають стаж роботи державного виконавця, адвоката, нотаріуса або арбітражного керівника не менше одного року.

Питання для кваліфікаційного іспиту підготовлені спеціалізованою громадською організацією «Українська екзаменаційна мережа» за підтримки ОБСЄ. Кожне питання теоретичної частини пройшло по 2 – 3 незалежні рецензії, всі питання були апробовані різними експертами як ученими, так і практиками.

Мін’юст оприлюднив перелік тестових питань теоретичної частини, а також зразки ситуаційного та практичного завдань для приватних виконавців.

Особи, які подали заяви про прийом на навчальні курси щодо одержання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів, повинні орієнтуватися в законодавстві та вміти вирішувати змодельовані ситуації.

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН