• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

Розлучення з іноземцем в Україні

28.09.2016

razvodРозлучення українця  з іноземним громадянином в Україні найчастіше продиктований не тільки необхідністю самого розлучення, але і цінової складової цього питання. Адже для українця, що проживає в іншій країні (за кордоном) провести розлучення в Україні на багато вигідніше економічно, ніж проводити розлучення за кордоном. Тим більше, що одна тільки належність до громадянства України вже саме по собі дає право на розірвання шлюбу в Україні.

Розірвання шлюбу громадянина України та іноземця, або громадян України, один з яких проживає за кордоном, або обидва з яких проживають за кордоном (в одній і тій же або в різних країнах) має свої специфічні особливості а в деяких випадках навіть складності. Для вдалого вирішення подібних питань, необхідно звертатися до адвоката по розлученню з іноземцем, який є фахівцем у справах даної категорії.

В нашій практиці, як правило, по всіх справах з галузі сімейного права виграні досягнено результату, який влаштовує клієнта. Глибоко знаючи всі особливості ведення судових процесів по сімейним спорам, наші досвідчені сімейні адвокати Дніпропетровська є спеціалістами № 1 в галузі сімейних спорів.

Загалом, основною і головною особливістю розлучення з іноземцем є неможливість розлучення з іноземцем за правилами однієї з держав, громадянами якої є подружжя. За певних обставин може виявитися неможливим розлучення з іноземцем за дорученням, розлучення з іноземцем в органах РАЦС однієї держави, якщо позасудовий спосіб розлучення відсутній як інститут в іншій державі. Розлучення з іноземцем, може бути надто утруднено в країнах, де релігійні уявлення або взагалі виключають таку можливість, або накладають обмеження розлучення (наприклад, Туреччина, ОАЕ, Іран, Ірак, Пакистан).

Розлучення з іноземцем адвокат зможе провести в наступних випадках:

– При проживанні в Україні і розлучення з іноземцем, що проживають в іншій країні;

– При розлученні громадян України (обоє українці – громадяни України), обидва з яких проживають за кордоном (в одній або в різних країнах);

– При розлученні українців – громадян України з іноземним громадянином (іноземцем), якщо обидва проживають в іншій країні;

– При розлученні іноземних громадян, які проживають в Україні;

– Інші випадки.

kartinka

besplatnyj-vopros-advokatuАдвокату часто задають питання: чи обов’язково громадянину іншої країни приїжджати в Україну для розірвання шлюбу (розлучення в різних державах)? – Відповідь однозначна: НІ.

Для тих ситуацій, коли подружжя, які бажають розірвати шлюб, є громадянами України і постійно проживають в іншій державі, то в разі наявності підстав для такого розірвання шлюбу (розлучення) між іноземцями в позасудовому порядку, подружжя для розірвання шлюбу мають право звернутися в українські консульські установи за кордоном.

Не рідко у випадку, якщо один чоловік – громадянин України, а інший – громадянин іншої держави, або якщо сторони проживають в іншій країні (за межами України), виникає питання – де розлучитися, у нас чи за кордоном? Українцям дозволено вибір місця проведення шлюборозлучного процесу – можна розлучитися і там, і в Україні, правовий результат не має відмінностей. Вибір на користь одного з варіантів розлучення залежить від деяких обставин – термінів проведення шлюборозлучного процесу, трудомісткості процесу, розмірів держмита, в одному і іншому випадку. Так, в Україні розлучення в середньому приблизно займає від одного до 3-х місяців. Наприклад, в деяких штатах США або в Канаді, законодавство встановлює терміни шлюборозлучного процесу, які обчислюються роками. В інших штатах суддя, якщо вважатиме за потрібне, може зажадати, щоб подружжя в обов’язковому порядку пройшли курси психологічної реабілітації з метою повернути їх взаємну прихильність. Американський суддя може відмовити в розлученні, якщо вважатиме це за потрібне.

В Україні максимальна затримка в шлюборозлучному процесі, яка може бути, це надання судом терміну для примирення (якщо не враховувати так звані «штучні» способи затягування процесу).

vopros-advokatuЄ питання до юриста? Потрібен адвокат?

Телефонуйте прямо зараз! Телефон у м. Дніпро, Україна:

(056) 234-58-78; +38(067)-814-66-39   без вихідних

Розірвання шлюбу громадян України (українців), які перебувають в інших країнах (без присутності і без приїзду в Україну).

Розлучення з іноземцем громадян України без приїзду в Україну адвокат пропонує для тих, хто бажає провести розлучення, але при цьому не приїжджаючи в Україну. Наші адвокати з міжнародних розлучень працюють по всій Україні, тому для розлучення з іноземцем в Україні або для розлучення (розірвання шлюбу) українців, які проживають не в Україні, а в інших країнах, Вам не обов’язково їхати в Україну, ми зможемо зробити це без Вашої участі . Детальні інструкції про порядок проведення такого процесу ви можете дізнатися на консультації по розлученню з адвокатом. Для розлучення (розірвання шлюбу) з іноземцем без приїзду в Україну необхідно звертатися до суду. Дистанційне ведення справ дає можливість проведення судового процесу в будь-якій області України. Процедура розірвання шлюбу з іноземцем або розлучення українців за кордоном спрощена до максимуму і влаштована таким чином, що клієнту необхідно виконати мінімум дій. Підготовку пакету документів для міжнародного розлучення адвокат проводить в Дніпропетровську, а оплату ви можете зробити, також, дистанційно.

sajt

Шлюборозлучний процес з іноземцем проводитися в суді загальної юрисдикції із застосуванням правил підсудності, тобто правил поширення юрисдикції відповідного суду на певну територію.

Крім розлучення з іноземним елементом, процесуальне законодавство не обмежує право сторін на вирішення одночасно інших спірних сімейних питань.

Якщо місце проживання іноземця при розлученні невідомо адвокат Вам просто необхідний. Також, адвокат по розлученню з іноземцем зможе Вам допомогти, якщо чоловік / дружина відсутній в Україні. Адвокат може бути вам корисний при наявності спільних неповнолітніх дітей або в разі відсутності взаємної згоди на розірвання шлюбу з іноземним громадянином, так як, в такому випадку, розлучення проходить тільки через суд.

Документи для розлучення з іноземцем: крім позовної заяви про розірвання шлюбу з іноземцем в суд подається пакет документів, до якого входить копія паспорта, свідоцтва про шлюб, копії інших документів.

Крім того, при оформленні розірвання шлюбу з іноземцем у того з батьків, з ким проживає дитина, є право стягнення аліментів. Після проведення розлучення з іноземцем за його відсутності, судове рішення про стягнення аліментів направляється в спеціальному порядку в країну проживання іноземного платника аліментів для стягнення присуджених сум.

razvod-2

Адвокат по розірванню шлюбу з іноземцем має досвід роботи зі справами про розлучення громадян України з громадянами США, Канади, Росії, Австралії, держав ЄС, а також осіб, які мають подвійне громадянство.

Параметри для пошуку: розлучення з іноземцем в Україні адвокат юрист розірвання шлюбу з іноземцем без присутності і приїзду, шлюборозлучний процес з іноземцем адвокат, розлучення українців з іноземцем адвокат розлучення українців за кордоном в іншій країні адвокат київ міжнародний розлучення в Україні, Розлучення з іноземцем (українців за кордоном) адвокат

Автор: Старший партнер ЮК “Легалітас”, адвокат Л. М. Богдан