• +38 (067) 814-66-39
    • +38 (095) 601-35-55
Legalitas regnorum fundamentum — Законність – основа держави

ВИТРАТИ НА ВІДРЯДЖЕННЯ: ЗАТВЕРДЖЕНО МІНФІНІВСЬКУ ФОРМУ ЗВІТУ

05.11.2015

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінфін затвердив форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, а також Порядок його складання.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення 5-го банківського дня, наступного за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням і за рахунок податкового агента платника податку, який надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податку (підзвітною особою), котрий отримав такі кошти на підприємствах усіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Фізособа, яка отримала такі кошти, заповнює всі рядки Звіту, окрім рядків «Звіт перевірено», «Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером», кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернені витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, котра надала такі кошти. Рядок «Звіт затверджено» підписує керівник (податковий агент).

ПРОТЕ:

Заповнення цього звіту обов’язкове як для відряджень по Україні, так і за кордон.

на основі матеріалів ЛІГА: ЗАКОН